X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدشوخی با زیست شناسی
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
شوخی با زیست شناسی
تقلبمحسن: وحید چرا برادرت را از جلسه امتحان انداختند بیرون؟ وحید: چون تقلب کرده بود تازه باز هم درست ننوشته بود .محسن: چه جوری؟ وحید: هیچی سر امتحان زیست شناسی
دادگر 1391/12/19
تقلب
محسن: وحید چرا برادرت را از جلسه امتحان انداختند بیرون؟
وحید: چون تقلب کرده بود تازه باز هم درست ننوشته بود .
محسن: چه جوری؟
وحید: هیچی سر امتحان زیست شناسی دنده هایش را شمرده بود . نوشته بود ده جفت . در صورتی که دو جفت هم دند ه آزاد بوده چون از جلو به جناغ متصل نیستند نشمرده بود . این بود که غلط نوشت . 

رویش قارچ در کوهستان

معلم: بگو ببینم چرا قارچ در نقاط کوهستانی و پر باران می روید؟

شاگرد: چون به شکل چتر است!!! 

* نازایی ارثی است! اگر پدر بزرگ شما فرزندی نداشته، اگرپدر شما فرزندی نداشته پس شما هم فرزندی نخواهید داشت!

*کاندیدای انتخاباتی در سخنرانی اش گفت : شما را از کمونیسم، فاشیسم  ، کاپیتالیسم، لیبرالیسم و صهیونیسم نجاتتون می دم. پیرزنی گفت : ننه روماتیسم منو هم خوب کن!  

* مردی نصف شب به دکتر خانوادگی شان تلفن زدکه: دکتر خواهش می کنم زود بیا منزل ما که همسرم دارد از شدت درد به خودش می پیچد. به گمانم دچار آپاندیسیت شده . چون علاوه بر درد حالت تهوع دارد و.......دکتر با آرامش جواب داد: غیر ممکن است جانم .آپاندیس همسرت را خودم سال پیش در آوردم . هیچ بشری هم تاکنون دو تا آپاندیس نداشته .مرد گفت: یقینا همین طور است ، ولی بعضی آدمها هستند که همسر دومی هم دارند !

* پیتر کوچولو به عیادت معلمشان رفته بود . وقتی برگشت ، با تاسف سری تکان داد و به همکلاسی هایش گفت: متاسفانه هیج امیدی نیست . او فردا به مدرسه می آید .  

*اولی: تو دوست داری توی آب گرم خفه شی یا آب سرد؟ دومی: توی آب سرد . اولی : چرا؟ دومی : چون شنیدم سرما باعث می شه که سلولهای بدن به اکسیژن کمتری نیاز داشته باشند و با سرعت کمتری آن را مصرف کنند . در اینصورت ممکنه تا ده دقیقه زیر آب زنده موند. تو چطور؟

اولی: من آب گرم رو ترجیح می دم . چون اصلا حوصله سرماخوردگی رو ندارم.
برچسب ها:

| نسخه قابل چاپ | تعداد بازديد : 194